צילומי פורטרט – איך מתכוננים

מי שרוצה להציג את עצמו בצורה טובה, מקצועית ונכונה: בוודאי כבר התוודעו למושג צילומי פורטרט כמו גם ליכולת של צילומים כאלה (הידועים גם בשמם צילומי תדמית), להטיב עם האינטרסים שלו ולקדם אותו בחיים המקצועיים.

צילומים מסוג זה מסייעים לרבים ביניהם: אמנים, יוצרים, שחקנים, דוגמנים, אנשי עסקים ואנשי ציבור, להעביר מסרים לקהל, תוך הצגת תמונת פנים טובה ומקצועית וזאת כדי לבצע הכרות ראשונית טובה עם קהל היעד שלהם

צילומי פורטרט הם כאלה שנועדו להעביר מסר לקהל יעד ספציפי אשר יכול להיות קהל של צרכנים, של מלהקים, לקוחות פוטנציאלים וקיימים, כמו גם שלל  דמויות משפיעות בתחומי שונים.

את הצילום מבצעים צלמים מקצועיים אשר יודעים כיצד יש לתפוס את הזווית הנכונה לתמונה הטובה ביותר, איזו תאורה תתאים לביצוע הצילום, כמו גם לבצע התאמה של רקע נכון, עדשה מתאימה, עריכה נכונה של התמונות ולבסוף בחירה והמלצה ללקוח על התמונות המתאימות והנכונות ביותר להצגה בשלל פלטפורמות.

אבל כיצד מתכוננים לצילומי תדמיתהנה כמה טיפים טובים:

צילומי פורטרט, הידועים גם בשמם צילומי תדמית או צילומי תדמית לעסקים, הם כאלה שחשוב להתכונן אליהם משום שברגעי הצילום חשוב לדעת להעביר את המסר הנכון, להצטלם בצורה מחמיאה כמו גם להתכונן אל תמונה ייצוגית ומדויקת. בשל כך שחשוב להתכונן ליום הצילומים בדרכים הבאות:

הכנות עם מורה למשחק – אם אתם אמנים, שחקנים, יוצרים או כל סוג של פרפורמרים: חשוב להתכונן עם מורה או מדריך למשחק מול מצלמה, כדי להבין כיצד אפשר להביע את הרגשות שאתם רוצים להביע מול המצלמה. מורים מומחים יוכלו לאפשר לכם שלל טכניקות להבעה מול המצלמה, כמו גם שהם יסיעו לכם “להשתחרר” לקראת הצילומים ולספק את התחושה הנכונה מול קהל היעד שלכם.

עבודה על הבעות – רבים מבעלי הארגונים הגדולים כמו גם אנשי עסקים, פוליטיקאים ואישי ציבור אשר זקוקים להדרכה על מנת להעביר מסרים נכונים לקהל היעד שלהם, כמו גם כדי לעטות על פניהם תחושה של קרבה ונינוחות. בשל כך מומלץ לנסות לעבוד על הבעות פנים נכונות באמצעות מומחים בתחום הצילום, המשחק והעבודה מול המצלמה, כמו גם שניתן לקבל הדרכה בתחום מאנשים המומחים בשיווק וביחסי ציבור שיוכלו להנחות אתכם לעבודה על הבעות פנים מול המצלמה, ובכלל.

ביגודתספורת ואיפור – חשוב גם אם אתם גברים להתכונן לצילום בצורה הטובה ביותר בכל הנוגע למראה חיצוני. הקפידו לטפח את עורכם ולהתאפר בצורה עדינה כדי להסתיר פגמים בעור לפני הצילום, כמו גם שיש להסתפר ולסדר את השיער בצורה נכונה. ליום הצילומים יש להביא 3 סטים של ביגוד, האחד ביגוד רשמי כמו חליפה ועניבה או חולצה מכופתרת לנשים, השני הוא חולצה שחורה או לבנה וג’ינס כאשר, ניתן להביא סט נוסף של בגדים יותר קלילים כמו מכנסיים קצרים וטי שירט או שמלה קלילה.

קבלת השראה – חשוב לפני שאתם יוצאים ליום הצילום לקבל השראה ולהבין כיצד תרצו שהתמונה שלכם תראה. היכנסו לאתרים של צלמים המומחים ביצירת צילומי תדמיתצילומי פורטרט כמו גם כאלה המומחים ביצירת צילומי תדמית לעסקים ונסו לקבל השראה מתמונות קיימות.

שכירת צלם מקצועי ונכון  – לבסוף חשוב לבחור צלם מקצועי המתמחה בצילומים צילומי תדמית לעסקיםוצילום באופן כללי, תוך שהם יודעים לבצע הקניית הצילום הנכון ביותר לאנשי עסקים, אמנים, יוצרי ואייש ציבור. היכנסו לאתרים של צלמים מקצועיים, בחרו את איש המקצוע שהתחברתם לצילומים שהוא מנפק וכזה שאתם יודעים כי הוא מקצועי, אחראי ובעל ניסיון, ובחרו בכזה שאתם יודעים כי הוא זה שיפיק עבורכם את התמונות הטובות ביותר!

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם