צילום מוצרים 360 לאתרי אינטרנט ואיקומרס

צילום 360 מעלות מה צריך לדעת?

בשנה האחרונה אפשר לראות יותר ויותר אתרי אינטרנט, חנויות מקוונות, פורטלים ופלטפורמות בהם מוצרים המוצגים ב360 מעלות. הצגה כזאת מספקת את כל הפרטים הפיזיים והטכניים של מוצר או כל פריט, ונועדה לאפשר מקסימום מידע ללקוח ומכאן להגדיל קניות ופניות באתר.

מה המשמעות של 360 מעלות בצילום?

שיטה צילום מסוג זה מאפשרת צילום נרחב של מוצרים ופריטים שונים כדי לאפשר מבט מכול הזוויות על פריט/ מוצר. צילום כזה מספק חווית צפייה חדשנית ועמוקה יותר. צילום 360 מעלות יספק למשל תמונה ברורה של אביזרי אופנה או של אביזרים לרכב. כך אפשר לקבל תמונה ברורה עבור מי שרוצה לקבל תיאור מוצר מפורט מבחינה טכנית. צילום 360 יציג את המוצר באופן מושלם ויגדיל פניות ומכירות. מטרתה של שיטת הצילום לאפשר מידע מדויק על פריטים מסוגים שונים שמצולמים על ידי צלם מקצועי מכול הזוויות להתאמת הפריט הנכון ביותר ללקוח.

צילום מוצר ב360 – תמונה רחבה ומפורטת

כשאנו בוחרים צלם מקצועי כשיספק תמונות בזווית של 360 מעלות, אנו יכולים להציע את המוצרים שלנו כשהם מסתובבים, ובכך מאפשרים מבט רחב ומדויק על המוצר. לדוגמא: נעליים או תרמיל גב אפשר לראות טוב יותר כשהם מסתובבים בתמונה, כך אפשר לראות את אחורי תיק הגב ואת האזור הפנימי שנח על הגב כמו אזור הרפידות והרצועות. נעליים אפשר לראות בסיבוב החל מקדמת הנעל, השרוכים והלשונית עד לסוליה, לאזור העקב ולרפידות. לכן צילומים כאלה נפוצים בעיקר בחנויות מקוונות. חשוב לדעת שצילום 360 מעלות מספק את כל מה שצריך למכירות מוצלחות יותר ומכירה עם פחות לקוחות מתלוננים או מבטלים עסקאות.

איך מצלמים?

על מנת לייצר תמונה כזאת יש צורך בטכנולוגיות מתקדמות. את מוקד העדשה חשוב למקם ביחס לכמות התמונות הדרושות ובאורך המוקד הדרוש. המטרה של הצלם להכיל עי המצלמה את כל זוויות המוצר כדי לחבר תמונה אחת שלמה שתספק מבט כולל על כל האובייקט תוך חפיפה בין תמונה לתמונה. כדי לדעת יותר על התהליך, בחרו צלם 360 מקצועי ואיכותי.

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם