צילום מוצר לאמזון – מי עושה את זה?

מי שמבצע רכישות אינטרנטיות, מי שמודע לעולם העסקים, ובכלל מחובר לכל מה שקורה בעולם וברשת האינטרנט, יודע כי ‘אמזון’ הוא אחד המושגים היותר מוכרים בעולם זה והוא מושג השגור בפיהם של אנשים שקונים ומוכרים מוצרים ברשת.

ואכן בכל הנוגע לאמזון, חשוב לדעת כי מדובר בחברה יציבה, ענקית אשר מאפשרת חנות אינטרנטית בין הידועות והפופולאריות ביותר שנמצאות ברשת האינטרנט, כאשר החברה האמריקאית הענקית היא פלטפורמת מסחר ידועה שהחלה את דרכה במכירה און ליין של דיסקים, ספרים, סרטים ושלל מוצרי מדיה, ועם הזמן התפתחה לחנות מקוונת שבה ניתן לרכוש ולמכור שלל מוצרים.

אמזוןושאר ירקות

מלבד הקנייה, המכירה וזירת המסחר הענקית שמשמשת חנות זאת, אמזון החלה עם השנים להרחיב את תחומי הפעילות שלה לתחומים חדשים וכיום היא מפעילה חנות אפליקציות כמו גם שהיא אחת החברות המובילות בכל הנוגע למחשוב ענן – הפועל בטכנולוגיה ייחודית בכל הנוגע לגיבוי מידע ממוחשב.

צילום מוצר לאמזון – מה הקשר?

מי שתוהה לגבי הקשר בין  צילום מוצר, לאמזון, חשוב שידע כי צילומי פקשוט הידועים גם כצילום מוצרים, הם כאלה שנועדו בדיוק לאנשים שסוחרים באמזון, שהפכה לאחת מזירות המסחר הטובות והגדולות בעולם.

צילום זה מתאים למי שרוצה למכור מוצר באופן חד פעמי, אך יותר מכל הוא מתאים לאנשים שרוצים למכור סחורה על בסיס קבוע באמזון – מה שעם השנים גם הפך למקצוע כמו גם למקור הכנסה לא רע בלבד, בזמן שבאמצעות זירת המסחר רבים מהאנשים הפרטיים או אנשי העסקים מוכרים מוצרים ללא צורך בחנות פיזית, משלמים אחוזים לאמזון ובכל יכולים ליהנות מרווח מעולה!

אז מי מבצע צילום מוצרים?

אם אתם חושבים שכדי לצלם מוצר לפרסום באמזון או בכל חנות אינטרנטית אחרת, כל מה שצריך הוא לבצע צילום מהנייד, לערוך אותו מעט ולהעלות לרשת, אתם טועים.

זה נכון, הטכנולוגיה של היום מאפשרת לנו לבצע צילומים טובים יותר: אבל צילום מוצר הוא תורה שלמה ומשימה שחייבת להתבצע על ידי המומחים בתחום!

צילומי פקשוט מקצועיים שנועדו על מנת להציג צילום מוצר לאמזון, הם כאלה אשר נלקחים על ידי צלם מנוסה, כזה שמומחה בצילומי מוצר, כמו גם שיודע כיצד להבליט את התכונות של המוצר, להציג אותו על הרקע הנכון, הוא יודע באיזה ציוד צילום להשתמש למען צילומי פקשוט מוצלחים, כמו גם כיצד לערוך את התמונות לאחר סט הצילומים.

מדוע חשוב שתציגו צילום מוצר באמזון שיהיה מקצועי ונכון?

כפי שהזכרנו, פלטפורמת מכירות מסוג זה היא ענקית והיא מציגה בחנות שלה אינספור מוצרים שחייבים להראות נפלא! כדי שהמוצר שאתם מספקים יראה טוב, מושך, מיוחד, מוצלח וחדש – חשוב שתוכלו להציג צילומי מוצר בו המוצרים מצולמים מכל הזוויות כאשר הצילום יכול להקנות לקונה הפוטנציאלי נקודת מבט רחבה ואינפורמטיבית יותר על המוצר שלכם – מה שיעזור לכם להגדיל את המכירות.

אז כיצד בוחרים את הצלם הטוב ביותר?

כיום ישנם שלל צלמים המציעים שירותים של צילום מוצר, כאשר רובם יעידו על עצמם כי הם הצלמים הטובים ביותר.

עם זאת חשוב לדעת כי צילום מוצרים חייב להיות נכון וטוב ולכן יש לשים את בבחירה את הדגש על כמה אלמנטים, ביניהם:

ניסיון – בחרו צלם פקשוט שיש לו ניסיון רב בצילומי מוצר וכי הוא יודע כיצד מבצעים את העבודה בצורה היעילה ביותר.

תיק עבודות – היכנסו לכמה אתרי אינטרנט של צלמים ועיינו בתיק העבודות של הצלם. מתוך כך תוכלו להבין יותר מהו סגנון הצילום ומה איכות התמונות שהצלם מנפק.

יצירתיות – חשוב לבחור איש מקצוע איכותי שיוכל לשים את הדגש על יצירתיות ולאפשר לכם רעיונות מעולים לצילום מוצר.

עריכה – עוד יש לוודא כי איש המקצוע יוכל לבצע עריכה לתמונה של המוצר שלכם ובכך לאפשר לכם לקבל את התוצר הטוב ביותר להצגה באמזון.

הצעת מחיר – פנו אל מספר צלמים ובצעו השוואות מחיר בין כל אחד. נסו לבחור צלם שגם יאפשר לכם הצעת מחיר הגונה, אך בד בבד חשוב לא להתפשר על איכות הצלם, על הניסיון והמקצועיות שלו.

בכך תוכלו לקבל צילום איכותי לאמזון!

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם