צילום מוצר – שיטות לצילום מושלם!

אחת הדרכים לשווק מוצר בצורה טובה ובשלל פלטפורמות היא כמובן צילום מוצר הידוע גם בשמו צילום פקשוט אשר נועד להבליט את המוצר, לפרט את התכונות שלו ולהקנות ללקוח או למתבונן נקודת מבט רחבה על המוצר שהוא מעוניין לבחור או לרכוש.

צילום מוצרים למי שטרם התוועדו למושג, נועד על מנת להציג אלמנטים שונים בשלל פלטפורמות, בין אם מדובר בצורך של צילום מוצר לאמזון, לרשתות החברתיות, לקטלוג, לעטיפת המוצר עצמו, לאתר אינטרנט , מודעה פרסומית ועוד.

כיום את הצילום מבצעים צלמים מקצועיים אשר יודעים את כלל השיטות לצילום מוצלח ופרודוקטיבי אשר גם ישיג את המטרה באופן מושלם כמו גם שהוא יעביר את המסר המדויק מהיצרן ללקוח.

אבל מהן השיטות לצילום מוצר באופן מוצלח ונכוןהנה כמה שיטות טובות:

בחירת תאורה נכונה – כאשר מצלמים מוצר חשוב לבחור את התאורה הנכונה שהיא בדרך כלל תהיה תאורה טבעית ובהירה. זה נכון, ישנם מוצרים אשר מצלמים בתאורה מעומעמת לקבלת מראה דרמטי או כהה, אך לרוב חשוב להשתמש בתאורה טבעית, בהירה ונכונה להבלטת המוצר.

התאמת רקע  – בדרך כלל בזמן של צילומי פקשוט, הבחירה היא ברקע לבן או שחור וזאת בהתאם לצבעי המוצר. צלם מקצועי שמבצע צילומי מוצר, הוא כזה שיידע להתאים את הרקע הנכון ביותר לתמונה ומתוך כך יבחר את הצבע המתאים לצילום נכון והפקת תמונות מעולות!

בחירת הזוויות הנכונות – חשוב לדעת לצלם את המוצר מכל הזוויות הנכונות כך שהוא יוצג בצורה טובה אל מול קהל היעד. זוויות צילום נכונות יקנו לכם את התמונה ברורה והחדה ביותר, מה שיעזור להציע את המוצר ברשתות שונות ובחנויות מקוונות כמו למשל צילום מוצר לאמזון שעליו להיות כזה שמציג את האובייקט באופן שהקונה הפוטנציאלי יוכל לקבל מקסימום מידע על מה שהוא רוצה לרכוש.

שימוש בחצובה – צילום מוצרים נעשה בדרך כלל באמצעות שימוש בחצובה המקנה יציבות בתמונה וכניסה של אור טבעי על חשיבותו דיברנו קודם. צילום כזה יאפשר לכם מקסימום הצגה של המוצר כמו גם יכולת להבין מאיזו זווית תרצו להציג את האובייקט שאתם מצלמים, ללקוח.

עריכת התמונה – לאחר שלקחתם את כלל התמונות המבוקשות חשוב לבצע עריכה של התמונה בצורה טובה שתבליט את כל הצדדים של האובייקט שאתם רוצים. צלמים מקצועיים הם כאלה שיבחרו את התמונות הטובות ביותר, הם יערכו אותם וייעצו לכם לגבי הצגתם בפלטפורמות פרסום שונות.

האם אפשר לצלם לבד?

זה נכון, אנו חיים בעולם בו הטכנולוגיה פורצת דרך וניתן כיום לצלם כל אלמנט בצורה טובה כמו לבצע עריכה בקלות של תמונות. עם זאת צילום מוצר לאמזון, כמו גם צילומי פקשוט שנועדו לפרסום ולשיווק חייבים להיות מקצועיים לכן יש לבחור איש מקצוע טוב, מיומן, וכזה שיוכל לנפק לכם את התוצאות הטובות ביותר!

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם