צילום תדמית – מדוע הוא הכרחי?

“רושם ראשוני נוצר ב30 שניות הראשונות”, כך נהוג היה לומר בעולם אשר בו אנשים היו נפגשים פנים מול פנים לצרכים של פגישה עסקית, ראיון עבודה, הכרות עם אנשים חדשים, פגישה עם קבוצת אנשים חדשה, יציאה לדייטים, הכרות עם ילדים או משפחה חדשה, עם סביבה לא מוכרת ועוד.

עם זאת בעולם אינטרנטי תחרותי ומתקדם יחסית, אנו שמים לב כי ההכרות הראשונה נעשית בשלב הראשון דרך חיפוש אינטרנטי אשר באמצעותו ניתן לקבל אינפורמציה מגוונת על שלל אנשים פרטיים, אנשי עסקים ובעלי מקצוע ועוד, וזאת בלחיצת כפתור.

בשל כך ובשל הרצון של בעלי עסקים, יזמים, אמנים, שחקנים, ואנשים מכל סוג כי המפגש האינטרנטי הראשון יהיה טוב ויותיר את הרושם הרצוי  – רבים בוחרים בשירות של צילומי תדמית מקצועיים, וזאת על מנת שיוכלו לשלוט בדרך שבה הם מציגים את עצמם מול אנשים חדשים.

אבל מה צריך לדעת על צילום תדמית?

צילומי תדמית לעסקיםצילומי פורטרט ושלל תמונות מקצועיות אשר נועדו לאתר אינטרנט, לרשתות חברתיות או לכל פלטפורמה – הם כאלה אשר נועדו לאותו מפגש מיוחל עם קהל היעד, מטרתם להציג את  הפנים של אדם שעומד מאחורי עסק מוצר או שירות, הם פופולאריים במיוחד בקרב אמנים, מעולים ליצירת קשרים לאומיים ובינלאומיים,  תוך שבאמצעות צילומי תדמית טובים יכול גולש או כל אדם המתעניין באדם אחר ובעיסוקו: לגלות יותר על הפנים שעומדות מאחורי המוצרים או השירות.

מי משתמש בצילומי תדמית?

תמונות תדמית מתאימות לכל מי שרוצה להציג את דמותו בצורה מקצועית, נכונה ומחמיאה. הצילומים הם צילומים שנודעו להוות הרושם הראשוני מול אנשים מכל מקום, עליהם לייצג את האדם בצורה הנכונה והאלגנטית מכל, תוך שצילום תדמית נועד גם להעביר מסר באמצעות התמונה, כמו למשל צילומי תדמית לעורכי דין שנודעו להקרין אמינות ומקצועיות, צילומי פורטרט לשחקים שנועדו להקרין רב גוניות, כמו גם צילומים לאמנים ופרפורמרים שמקרינים ייחודיות.

בשירותים הכוללים:  צילומי פורטרט או צילומי תדמית לעסקים, וכדומה משתמשים שחקנים, יוצרים, יזמים, עורכי דין, אנשי עסקים, פרפורמרים, ועוד, כאשר כולם רוצים להעביר מסר נכון אל קהל היעד שלהם.

אז מדוע חשוב להיעזר בצלם מקצועי לצילום תדמית?

זה נכון, בעולם שבו ישנם יותר ויותר אמצעים טכניים  ויכולות עריכה, רבים שואלים את עצמם ” מדוע לא אעשה תמונת סלפי, אערוך אותה מעט ואפרסם את התמונה באתר של העסק שלי וברשתות החברתיות.” עם זאת מחשבה מסוג זה הינה טעות ביסודה שכן למרות הטכנולוגיה המתקדמת, עדיין חשוב לדעת כי בתמונת ה’סלפי’ שאתם מצלמים, לא קיימת התאורה הנכונה, לא ניתן למצוא את הזווית המחמיאה ביותר, התמונה תראה חובבנית והיא לא תשדר את מה שתרצו אל הקהל, כמו גם אל הלקוחות והצרכנים שלכם.

בשל כך חשוב להיעזר בשירות צילום מקצועי, כאשר לאחר לימוד וניסיון מעמיק, יודע צלם מקצועי כיצד לביים את התמונה כך שהיא תראה טובה ומקצועית, הוא מתאים את הרקע הנכון לתמונה, את הזוויות המתאימות, את התאורה המחמיאה מכל, את העדשה הנכונה לתמונה תוך שהוא שם את הדגש על אופי המצולם כמו גם בחירה של לוקיישנים נכונים ומתאימים לקבלת התוצאה הטובה ביותר.

אז כיצד מתכוננים לצילום תדמית?

כדי להתכונן לצילום מסוג זה, יש לפני הכל למצוא את איש המקצוע המתאים ביותר לצילום כאשר אתם בוחרים אותו משלל צלמים העסוקים בתחום לפי ניסיון, תיק עבודות, התאמה לסוג המקצוע שלכם והעיסוק שלכם כמו גם לפי האינטראקציה בינכם שעליה להיות מעולה!

לאחר מכן חשוב לגשת לסטייליסטית , ספר ומאפרת להתאמת לבוש, תספורת ואיפור ליום הצילום. במידה ואתם קצרים בתקציב  – חשוב להתאפר עצמאית לקראת יום הצילום בצורה טובה, לסדר את השיער ולהגיע לסט הצילום עם שלושה סטים של בגדים (הצטיידו בבגדים ששמיים, בגדי קז’ואל וסט של בגדים צבעוניים).

אם אתם אמנים, ציירים, פרפורמרים, יזמים ועוד הביאו עמכם גם אביזר המאפיין אתכם ואת העיסוק שלכם. בכך תוכלו ליצור יחד עם הצלם את מגוון הצילומים הגדול והנכון ביותר!

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם