צילומי מוצר

שמים את אור הזרקורים על המוצר שלכם!

לכל אותם העסקים אשר מוכרים מוצר או מוצרים, יש צורך בצילומי מוצר מקצועיים אשר ישמשו אתכם עבור הצגתם בקטלוגים, תמונות באתר שלם, עיתונות, רשתות חברתיות ועוד.

חשוב לציין שעל מנת לייצר צילומי מוצר מקצועיים, נדרשת עין מקצועית וידע כיצד להבליט את המוצר בצורה כזאת שתעשה חשק אמיתי לרכוש אותו, ובהקדם!

כחלק מהסטנדרט הגבוה שהצבתי לעצמי, בכל פרויקט ופרויקט אני שם דגש אמנותי בעבודותיי, מבליט את היתרונות של המוצר ומקדיש הרבה מאד תשומת לב להעמדה שלו.

צילום מוצר - עשה ואל תעשה

צילום מוצרים הוא צילום שנעשה על ידי צלם מקצועי שיודע כיצד לבצע את הפעולות הטכניות והחשובות על מנת להבליט כל מוצר, הוא יודע כיצד למצוא את הדרכים להציג את המוצר או כל אלמנט שהוא מצלם בצורה הכי נכונה לקהל היעד, תוך שצילום מסוג זה, נועד על מנת להציג בצורה טובה שלל חפצים, פריטים, מנות גורמה, אביזרים, ושלל מוצרים אל מול קהל היעד הנבחר.
צילום מקצועי של מגוון מוצרים הוא כזה שנעשה לשלל צרכים החל מהצורך של צילום מוצר לאמזון, עד לביצוע הפעולה בשל צילומי פקשוט שנועדו לקטלוגים של חברות שונות כמו גם שישנם צילומי מוצרים שנועדו לאתרי אינטרנט, למודעות ושלל פלטפורמות שיווקיות.

אבל מה חשוב לעשות, וחשוב מכך: ממה חשוב להימנע כאשר מצלמים מוצרים? הנה כמה עצות של עשה ואל תעשה בזמן שאתם מכינים תמונות לחברה לעסק או לכל מטרה:

צילום מוצר – מה חשוב לעשות!

כאשר מצלמים מוצר או מנסים להפיק תמונת פקשוט מקצועית, חשוב לבצע את הפעולות הבאות:

קרא עוד על צילומי מוצר
בחירת המוצר – כאשר אתם מצלמים מוצר חשוב בתחילה לבחור את המוצר הנכון, לדוגמא: את אתם מבצעים צילומי פקשוט למנת שף חשוב לבחור את המנה המעניינת ביותר, הצבעונית והמיוחדת אשר "מצולחתת" בצורה מגרה וכזאת ששובה את העין. חשוב להתעקש מול השף שהכין את המנה להפוך אותה ליפה ויצירתית כך שהיא תהיה מעניינת ותעביר את המסר הנכון והמפתה ביותר ללקוח. בחירת מוצר בצור נכונה עליה להיעשות גם בעיסוק עם מוצר  חשמל או מוצרי עיצוב ושלל אלמנטים, כאשר תמיד יש לבחור את המוצר הנכון ביותר לצילום אותו ניתן לצלם מכמה זוויות. בחירת הרקע הנכון – חשוב לבחור את הרקע הנכון לצילום. כאשר מצלמים מוצר בדרך כלל בוחרים רקע בהיר מאד או כהה מאד, תוך שיש לשים לב כי אתם בוחרים מקום נקי לצילום המוצר וכזה שאין בו אלמנטים שיכולים להפריע לצילום, כמו גם שחשוב לבצע בידוד של המוצר כדי שרק הוא יבלוט בתמונה. מציאת זוויות נכונות – כעת יש למצוא את הזוויות הנכונות לצילום הטוב ביותר. צלם מקצועי שמבצע צילומי מוצר ידע תמיד מהי הזווית הנכונה שממנה אפשר לבצע את הצילום, כמו גם שהוא ידע כיצד לצלם את המוצר בכל הזוויות כך שניתן יהיה להציגו בצורה אינפורמטיבית בכל פלטפורמה שיווקית או בכל מקור מידע. שימוש בציוד מקצועי – עוד חשוב להשתמש בציוד מקצועי כמו חצובה ששומרת על יציבות בזמן הצילום, עדשות מתאימות וכמובן מצלמה מקצועית ומתאימה. שכירת צלם מוצרים מקצועי ומיומן – כדי לקבל את התוצאה הטובה ביותר: שכרו צלם מקצועי וכזה ששיש לו ניסיון בתחום של צילומי פקשוט וצילומי מוצרים באופן כללי. בכך תוכלו ליהנות מתוצאות מעולות! עריכה ובחירה של צילומים – לבסוף חשוב לבצע בחירה יחד עם הצלם המקצועי של הצילומים המתאימים, כאשר יש לבצע עריכה מקצועית של התמונות מה שבדרך כלל מספקים צלמים. צלום מוצר – מה אסור לעשות! כאשר מצלמים מוצר או מתכוננים לצילום כזה, ישנם כמה דברים שחשוב להימנע מהם ביניהם: צילום מהנייד – זה נכון, הניידים שלנו מספקים לנו דרך טובה לצלם כל דבר, בכל זמן. עם זאת עד כמה שהנייד יהיה חכם, מתקדם וכזה שיש לו מצלמה ברזולוציות טובות: עדיין הוא אינו משתווה למצלמה מקצועית והוא לא יקנה לכם את התוצאות הרצויות. צילום כהה מידי – חשוב לשים לב לתאורה באזור הצילום ולא לצלם במקום כהה מידי שרק יניח צל על המוצר ולא ישרת את המטרה שלכם והיא הבלטה של הפריט שתאם מצלמים. רקע בעייתי – אל תצלמו מוצרים אם יש הפרעות ברקע. חשוב תמיד פעולה של צילום מוצר תתבצע בלוקיישן נבחר , מקצועי וכזה שמתאים להפקה שאתם זקוקים לה!

צילום מוצר

בעולם אינטרנטי תחרותי בו קהל הצרכנים חשוף במידה רבה למסרים ותכנים, חשוב לי כי המוצרים שאני מצלם, יבלטו ויראו ייחודיים בין אינסוף מוצרי צריכה.

צילום מוצר משלב בתוכו טכניקות צילום ייחודיות ושימוש באביזרים המקנים מראה טוב ומושך של המוצר, עם חשיבה יצירתית, שבירת מוסכמות ושימוש בידע וניסיון - כולם מובילים אל תוצאה מושלמת ומרשימה.

מי שמשיק מוצר חדש לשוק הצרכנים הישראלי או העולמי, מעוניין להבליט את יתרונות המוצר, את הייחודיות שלו ואת התועלות של המוצר עבור הלקוח. הדבר דורש צילום מקצועי, ידע וכיוון אומנותי נכון, וזאת משום שהתמונה חייבת לספר סיפור מרתק ושונה.

על מוצרים ואנשים...

בזמן הכרות עם לקוח חדש המעוניין להחדיר מותג לשוק, חשוב לי בתחילה להיפגש עם הלקוח, להבין מהם הרצונות שלו ומהן הציפיות שלו בסופו של יום. בפגישה אני מכיר את הלקוח, מבין מדוע הוא בחר בתחום בו הוא עוסק, תוך בחינת בית העסק או החברה שמשווקת את המוצר לשוק.

קרא עוד על צילום מוצר

הכרות זאת מסייעת לי להבין אילו מסרים מעוניין הלקוח או המשווק להעביר לקהל הצרכנים, כמו גם מהן הציפיות של הלקוח מהתוצאה הסופית. בזמן העבודה אני בוחן את המוצרים השונים, בוחר את הפוטוגניים ביותר, מבצע פעולות חיוניות לשיפור מראה המוצר, ולאחר בחירת הזווית הטובה ביותר - מצלם את המוצר כך שהוא יראה אטרקטיבי, מושך ונכון עבור קהל היעד.

תוצאות הצילום ובחירת התמונה הטובה ביותר, קריטיות וחשובות מאד בעיני, שכן מבט אחד במוצר צריך לעורר רגשות חיוביים בקרב הצרכן - כך שהוא יבין כי הפתרון המושלם נמצא מולו, בתמונה בה הוא מתבונן.

כיום, תיק העבודות שלי מכיל אלפי תמונות של מוצרים ומותגים מתחום הטכנולוגיה, הרפואה, איכות החיים, אוכל, אופנה ועוד. כל תמונה חושפת עולם שלם של צבעים, ממדים, צורות, ערכים, אופי ויופי (כן, גם אם מדובר בצילום שבבים לתעשייה).

תוצאות טובות מתקבלות על ידי איתור הזווית המתאימה לצילום, הכרות עם המוצר, הכרות עם המשווק, עבודה רעננה, וחשיבה יצירתית המובילה, ממש כמו קצהו של משפך, היישר אל תוצאה מדויקת.

מצלמים לכם סיפור הצלחה!

צרו קשר כבר עכשיו