צילומי תדמית
צילומי תדמית
צילומי תדמית

צילומי תדמית מקצועיים

עכשיו זה הזמן לצלם לכם תדמית מצליחה!
צילום תדמית לפייסבוק הוא ללא ספק תנאי הכרחי על מנת להפגין רצינות כלפי לקוחותיכם, עבור מעסיקים, משקיעים ובעיקר בעבורכם.
התמונות הללו יופיעו באתר האינטרנט שלכם, בדפים העסקיים ברשת החברתית או בכל פלטפורמה עסקית רלוונטית.
אני מזמין אתכם להעניק לעצמכם צילום תדמיתי איכותי ומחמיא בסטודיו שלי או ממש בבית העסק או הלקוח.

עשו את הצעד הבא ליצירת תדמית מנצחת

יוסי לזרוף צילומי תדמית ומוצר
יוסי לזרוף צילומי תדמית ומוצר

צילום תדמית - מדוע הוא הכרחי?

“רושם ראשוני נוצר ב30 שניות הראשונות”, כך נהוג היה לומר בעולם אשר בו אנשים היו נפגשים פנים מול פנים לצרכים של פגישה עסקית, ראיון עבודה, הכרות עם אנשים חדשים, פגישה עם קבוצת אנשים חדשה, יציאה לדייטים, הכרות עם ילדים או משפחה חדשה, עם סביבה לא מוכרת ועוד.

עם זאת בעולם אינטרנטי תחרותי ומתקדם יחסית, אנו שמים לב כי ההכרות הראשונה נעשית בשלב הראשון דרך חיפוש אינטרנטי אשר באמצעותו ניתן לקבל אינפורמציה מגוונת על שלל אנשים פרטיים, אנשי עסקים ובעלי מקצוע ועוד, וזאת בלחיצת כפתור.

בשל כך ובשל הרצון של בעלי עסקים, יזמים, אמנים, שחקנים, ואנשים מכל סוג כי המפגש האינטרנטי הראשון יהיה טוב ויותיר את הרושם הרצוי – רבים בוחרים בשירות של צילומי תדמית מקצועיים, וזאת על מנת שיוכלו לשלוט בדרך שבה הם מציגים את עצמם מול אנשים חדשים.

אבל מה צריך לדעת על צילום תדמית?

צילומי תדמית לעסקים, צילומי פורטרט ושלל תמונות מקצועיות אשר נועדו לאתר אינטרנט, לרשתות חברתיות או לכל פלטפורמה – הם כאלה אשר נועדו לאותו מפגש מיוחל עם קהל היעד, מטרתם להציג את הפנים של אדם שעומד מאחורי עסק מוצר או שירות, הם פופולאריים במיוחד בקרב אמנים, מעולים ליצירת קשרים לאומיים ובינלאומיים, תוך שבאמצעות צילומי תדמית טובים יכול גולש או כל אדם המתעניין באדם אחר ובעיסוקו: לגלות יותר על הפנים שעומדות מאחורי המוצרים או השירות.

מתלבטים עדיין.. צרו קשר להתייעצות